top of page
O stronie

 

Strona powstała początkowo w celu umieszczenia w jednym miejscu tego co jest dla mnie ważne a zarazem mieć dostęp do tych informacji razem ze znajomymi - lecz dzięki zainteresowaniu trafiających tu internautów i ich sugestiach - strona przeistacza się kompendium wiedzy dla każdego człowieka myślącego poważnie o zdrowiu i poszukującego ... czegoś więcej ... czegoś o czym albo by się nie dowiedział ... albo znalazłby tylko szczątkowe informacje. Poszukaj czegoś dla siebie ....

Zdrowie

 

Znajdziesz tu kilka materiałów które nie tylko pozwolą lepiej Ci nabrać dystansu do pewnych produktów ale także na pewne inaczej spojrzeć. 

W zamieszczanych materiałach staram się maksymalnie wyczerpująco a zarazem konkretnie mówić o zagadnieniach - a wszystko to po to aby móc wyrobić sobie zdanie nie będąc bombardowanym ślepymi zapewnieniami producentów. 

Polecam
W 2017 roku rozszerzyłem swój biznes o współpracę z firmą która według mojej wiedzy, nie tylko zasługuje na uwagę, ale także ma ogromy potencjał pod względem rozwoju i wspólnego z nim zarabiania. Jeśli interesuje Cię biznes, którym możesz zajmować się w zaciszu swojego domu - koniecznie zapoznaj się z resztą materiałów na ten temat.

Zapisz się na naszą listę mailingową

Niech nigdy nie ominie Cię żadna nowinka

bottom of page